Google Drive

Son Sürüm

Bir bulut depolama hesabı olan Google Drive ile güvende olan dosyalarınıza Mac OS X bilgisayarınızdan her yerden ulaşabilir, paylaşabilir ve yedekleme yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Mac OS X 10.5 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 54
Sponsorlu Bağlantılar

Mac İçin Google Bulut Depolama Uygulaması

Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilen Google Drive programı ücretsiz bir bulut depolama programıdır. Bu program sayesinde Mac OS X bilgisayarınızdaki dosyalarınızı kolay bir şekilde Google Drive hesabınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca bu bulut hesabınıza yüklediğiniz dosyalarınızı isterseniz başka insanlar ile paylaşabilirsiniz. Google Drive hesabınız bir bulut sistemi olduğu için Google Drive hesabınızda yedeklediğiniz bütün dosyalara internetin olduğu her yerden Mac OS X bilgiasyarınızdan ulaşabilirsiniz.

Bir Gmail hesabı olan her Mac OS X PC sahiplerinin otomatik olarak Google Drive hesabı da olmakta. Bu Google Drive hesabınıza ister mobil cihazınızdan isterseniz Mac OS X bilgisayarınızdan her türlü dosyalarınızı yükleyebilirsiniz.

Üstelik Google Dökümanlar özelliği ile word, excel gibi çalışma sayfalarında da çalışabilirsiniz. Sahip olduğunuz hesabınızdaki bütün dosyalarınıza Mac OS X bilgisayarınızdan ulaşabilir, bunları paylaşabilir ve bilgisayardan yeni dosyalar yedekleyebilirsiniz. Daha birçok özelliği ile Google Drive sayesinde resim/fotoğraf, video, müzik, döküman gibi bütün dosyalarınız güvende.

Google Drive Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Google Drive İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.