Google Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Sponsorlu Bağlantılar

Google Hesabı Oluşturma

Günümüzde bir arama motoru olmak dışında pek çok alanda faaliyet yürüten Google tüm bu platformlar üzerinde tek hesap ile işlem yapmanızı sağlamaktadır. Bir Google hesabı oluşturarak Gmail, Youtube, Google+ ve daha pek çok Google ürününe kolaylıkla erişebilirsiniz. Her oluşturulan Google hesabı ile bir Google+ profili de otomatik olarak açılırken hesabınızın daha etkin kullanımı sağlanır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Google hesabı oluşturabilmek için buradan hesap oluşturma sayfasına gidin ya da herhangi bir oturum açma sayfasında altta yer alan Hesap Oluşturun bağlantısına tıklayın. Açılan ekranda Ad – Soyad, Parola, Doğum Tarihi, Telefon ve diğer e-posta gibi bilgileri girdikten sonra sonraki adım diyerek bilgileri tamamlayın.

google hesabı oluşturma

Google hesabınızı oluşturduktan sonra tüm Google ürünlerinde tek mail ve şifre ile giriş yapabilir bilgilerinizi bu üyelik altında toplayabilirsiniz. Ayrıca daha önce bir Google hesabı oluşturup oluşturmadığınızı kontrol etmek istiyorsanız “Oturum Açma Sorunu Sayfasını” ziyaret ederek herhangi bir Google hesabınız olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Google Hesabı Nasıl Oluşturulur? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.