Google Not Defteri

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows (Tümü)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 250 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 299
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

İnternet Tarayıcısı Not Defteri Programı

Teknoloji devlerinden Google tarafından geliştirilmiş Google Not Defteri programı, internette gezinirken topladığınız bilgileri derleyip toparlamak için kullanabileceğiniz kullanışlı bir program. Yani internet tarayıcınızı terk etmeden internetten topladığınız resim, yazı veya bağlantıları Google Not Defteri’ne ekleyip tarayıcı üzerinden işlerini hallet. Google Not Defteri programını kullanırken birden fazla not defteri açabilirsiniz. Eğer birden fazla not defteri ile uğraşmak istemiyorsanız aynı not defterinde birden fazla bölümler oluşturabilirsiniz.

Ayrıca Google Not Defteri’ne ekleyeceğiniz bilgileri kopyala yapıştır yapmanıza gerek yok. Sürükle bırak ile kolayca ekleyebilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz Google Not Defteri’nize ulaşmakta çok kolay. Sahip olduğunuz Google hesabınız ile giriş yaparak bulunduğunuz her yerden Google Not Defteri’nize ulaşın. Eğer isterseniz paylaşıma açarak herkes ile paylaşabilirsiniz. Kullandığınız internet tarayıcınızdaki durum çubuğunda bulunan defteri tıklamanız yeterli.

Google Not Defteri’nde derleyip toparladığınız bilgilere eğer açıklama eklemek isterseniz bunu yapmak da mümkün ve kolay. “Açıklama Ekle” butonuna tıklamanız yeterli. Programın arama özelliği de mevcut. Not defterinizdeki bilgiler içerisinde aramak istediğiniz kelimeyi kolayca bulun. Eğer isterseniz oluşturduğunuz bu not defterini davet ettiğiniz kişiler ile birlikte çalışabilirsiniz. Erişim izni vererek davet ettiğiniz kişilerin kendi notlarını eklemelerini veya düzenleme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Önemli; 2012 yılının Temmuz ayından itibaren Google Not Defteri hizmeti kapatılmıştır. Bunun yerine “Google Dökümanlar” hizmetini kullanmanız gerekmektedir.

“Google Not Defteri” Ekran Görüntüleri

Google Not Defteri-1 Google Not Defteri-2

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Google Not Defteri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.