Google Play’den Kitaplar İndirmek Artık Mümkün!

Sponsorlu Bağlantılar

Kitaplar Servisi Türkiye’de Aktif Oldu!

Google kendi mağazası üzerinde dünyanın diğer bir çok ülkesinde satışa sunduğu e-kitapları en sonunda Türkiye için de aktif etti. İstemediğiniz kadar kitabın bulunduğu Kitaplar Uygulaması artık Google Play üzerinden erişilebiliyor. Türkiye’den de bu kitapları satın alabiliyor olduk.

Sponsorlu Bağlantılar

Şimdiye kadar sadece oyun ve uygulama indirebildiğimiz ve satın alabildiğimiz Google Play mağazası artık kitapları da satın almamıza izin veriyor. En çok satan kitaplar ve dünya klasikleri bu Kitaplar kategorisi içinde satışa sunuluyor. Hem tablet bilgisayarlardan hemde akıllı telefonlardan indirilen kitaplar okunabiliyor.

Gogle Pla Kitaplaar

Kitaplar uygulamasını yakından bakalım

Bilindiği üzere henüz Google’un ülkemizde hizmete girmeyen bir çok servisi bulunuyor. Özellikle yıllardır çözülemeyen navigasyon konusunun en kısa zamanda çözme kavuşması bekleniyor. Bununla birlikte müzik albümleri satın alam ve telefon satın alma gibi hizmetleri de yaşanan anlaşma sıkıntıları nedeniyle Türkiye’de hizmete sunulamıyor. Bakalım bu sorunlar ne zaman çözülecek ve Google’un bütün servislerinden e zaman faydalanabileceğiz?

Kitaplar servisi hakkında daha fazla bilgi almak için kitapları incelemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Google Play’den Kitaplar İndirmek Artık Mümkün! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.