Gramblr

1.0

Gramblr programı sayesinde bilgisayarınızdan Instagram hesabınıza fotoğraflarınızı yükleyebilir ve sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz. Cep telefonu ve tabletin yanı sıra PC’den de fotoğraf yükleyebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 27.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 2.770
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme Programı

3.56/5, Toplam: 9 kişi

Mobil sürümü ile büyük beğeni toplayan masaüstü sürümünde ise genel ayarların yapıldığı Instagram’a bilgisayardan fotoğraf yükleme şansımız bulunmuyordu. Bugün, iOS, Android ve Windows Phone işletim sistemi kullanan aygıtlarınız ile sorunsuz bir biçimde Instagram’a fotoğraf yükleyebiliyorsunuz. Gramblr isimli program ile de bilgisayar üzerinden hesabınıza fotoğraf yükleyebilir ve hesabınızı yönetebilirsiniz.

Gramblr Nasıl Kullanılır?

Bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları yalnızca birkaç saniye de Instagram’a atmanızı sağlayan Gramblr, .jpg uzantısına sahip 650×650’den büyük olmayan fotoğrafları, yüklemenizi sağlıyor. Programı bilgisayarınıza indirip kurduktan sonra ilk olarak Instagram hesabınız ile eşleştirin.

Gramblr

İkinci adımda bilgisayarınızda bulunan ve paylaşmak istediğiniz fotoğrafı “Choose File” bölümüne tıklayarak seçin ve Upload butonunu kullanarak yükleyin.

Gramblr 2

Bir sonraki adımda Caption bölümünü kullanarak yüklediğiniz fotoğrafla ilgili başlık oluşturabilir ya da hashtag ekleyebilirsiniz.

Gramblr 3

Ayrıca program arayüzünde yer alan özellikler sayesinde Facebook ve Twitter butonlarından faydalanarak hızlı ve kolay bir biçimde fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Program, Windows XP, Vista, 7, 8 ve OSX işletim sistemlerinde sorunsuz bir biçimde çalışıyor.

Gramblr 4

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Gramblr İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.