Grand Theft Auto: San Andreas – iOS

GTA serisinin en güzel oyunu olan Grand Theft Auto: San Andreas artık iOS cihazlarınızda. Bu eğlenceyi istediğiniz zaman istediğiniz yerde yaşayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.63 GB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 39
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin GTA Oyunu

Türkiye’de ve tüm dünyada çıktığı her versiyonunda ne kadar popüler bir oyun olduğunu gösteren Rockstar Games’in en iddaalı oyunlarından Grand Theft Auto yani GTA oyununun Grand Theft Auto: San Andreas versiyonu artık iOS işletim sistemli cihazlarda. Windows Phone ve Android işletim sistemli cihazlar için de yayınlanan Grand Theft Auto: San Andreas oyunu heyecanı artık hep yanınızda.

Hikayemiz şöyle; Carl Johnson evine döner ama annesi öldürülmüştür. Çocukluk arkadaşları ise ailesinden ayrı düşümüş çocuklarla beraber felakete doğru sürüklenmekteler. Diğer yandan Carl Johnson, polisler tarafından şantaj edilir. Tüm bunlar karşısında sessiz kalamayan Carl Johnson, artık San Andreas sokaklarını bu adaletsizlik ve pislikten kurtarmak için kolları sıvar.

Bugünlerde Grand Theft Auto 5 versiyonunu oynadığımız Grand Theft Auto (GTA) oyununun keyfini iOS cihazlarınızda çıkarın. Carl Johnson, San Andreas sokaklarını bütün pisliklerden temizlerken sizde iOS cihazınızda buna tanık olun.

“Grand Theft Auto: San Andreas” Ekran Görüntüleri

“Grand Theft Auto: San Andreas” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Grand Theft Auto: San Andreas – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.