Grand Theft Auto V

En başta bilgisayarlar için en çok beklenen oyunlardan GTA 5 oyunundan müjdeli haber E3 2014 fuarından geldi. Grand Theft Auto V oyununun çıkış tarihi de açıklandı.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Windows 10/8/8.1/7
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 65 GB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 351
Sponsorlu Bağlantılar

PC İçin GTA 5 Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

10 Haziran – 12 Haziran tarihleri arasında yapılan E3 2014 fuarında birçok oyun ve oyun konsolları tanıtıldı. Ama gözler tabi ki en çok beklenen oyunlarda idi. Bu oyunlardan birisi de Grand Theft Auto 5 yani GTA 5 idi. Bilindiği gibi GTA 5 oyunu, Xbox 360 ve PlayStation 3 platformları için 2013 yılının Eylül ayında yayınlanmıştı.

Ama bütün GTA hayranları GTA 5’in diğer platformlar içinde yayınlanıp yayınlanmayacağını merak ediyordu. Özellikle bilgisayarlar için. Merakla beklenen bu soru E3 2014 fuarında cevabını buldu. Cevabı ise evet.

Bilgisayar platformu gelecek için GTA 5 oyununda, sınırsız açık dünya deneyimini yaşamak için artan çözünürlük, ve grafik detayları, yoğun trafik, yeni yabani hayat, gelişmiş hava durumu ve hasar veren etkiler dahil olmak üzere birçok yeni heyecanları yaşayabilmek için bilgisayarın tam gücünün avantajını kullanacaksınız. Heyecan kaldığı yerden devam ediyor.

GTA 5: Redux Mod - PC
PC İçin GTA 5 Redux Modu

PC, PlayStation 4 ve Xbox One İçin Ne Zaman Gelecek?

E3 2014 fuarında GTA 5 oyununun diğer platformlara geleceği ile birlikte çıkış tarihi de bildirildi. Grand Theft Auto V oyunu PC, PS4 ve Xbox One için 2014 yılının son çeyreğinde Kasım ayında yayınlanacak.

Grand Theft Auto V Video

Sponsorlu Bağlantılar

Grand Theft Auto V Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Grand Theft Auto V İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.