GTA 5 İçin Ücretsiz Türkçe Yama İndir

GTA 5 hayranları artık bilgisayarlarında artık GTA 5 oyununu Türkçe oynayabilecekler. %100 Türkçe yama sizleri bekliyor…

Sponsorlu Bağlantılar

PC’den Sonra Türkçe Yama Yayınlandı

Bilindiği gibi GTA 5 ilk olarak 2013 yılının sonuna doğru çıktı ama sadece XBox 360 ve PS3 platformları için çıkmıştı. Özellikle PC platformu için çıkması beklenen oyun 1 yıl sonra bu kez PS4 ve XBox One platformları için satışa sunuldu. Herkes yine PC platformunu beklerken PC platformu yine çıkmamıştı. Bu konuda eleştirilen oyun yapımcısı Rockstar Games sonunda geçtiğimiz Nisan ayında GTA 5 PC platformunu satışa sundu. Bu durum GTA 5 hayranlarını sevindirirken bir sevindirici haberde GTA Türk ekibinden geldi. GTA 5 Türkçe Yama yayınlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve %100 Türkçe Yama

gta 5 türkçe yama indir

Bilgisayarında GTA 5 oyununu oynayanlar artık sadece oyunu oynamanın yanı sıra hikayeyi de anlayacaklar. Böylece oyun daha da eğlenceli olacak. GTA Türk tarafından Türkçe’ye çevrilen GTA 5 oyunu için yamanın nasıl kurulacağı yönlendirileceğiniz sayfada anlatılmaktadır. Öncelikle yama dosyasını indirin ve ardından talimatları takip edin.

İyi Eğlenceler…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

GTA 5 İçin Ücretsiz Türkçe Yama İndir İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.