GTA 4 San Andreas

Mod 3

GTA serisi arasında en popüler ve en çok oynanan serilerden birisi olan Grand Theft Auto IV: San Andreas oyununu henüz oynamadıysanız işte size fırsat.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows 7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.8 GB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.311
Sponsorlu Bağlantılar

Grand Theft Auto IV San Andreas

4.33/5, Toplam: 6 kişi

Bir fenomen haline gelen ve her yeni sürümünde merakla beklenen Rockstar Games oyunu GTA IV San Andreas, Liberty City’de geçen birbirinden eğlenceli ve heyecanlı maceraları içeriyor. Diğer benzeri sınıfta yer alan oyunlara göre GTA’ın en önemli farkı oyun içerisinde bağımsız olarak gezebilmeniz ve dilediğiniz araba ya da araçlara el koyabilmenizdir. Birkaç hata içeriyor olsa da hem PC hem de PS sürümlerinin oldukça iyi olduğunu söylememiz gerekir.

Bağımsız Bir Şehir Yaratın

Yalnızca bir oyun olarak kalmayan kurgusuyla yaşayan bir şehri içeren GTA IV San Andreas, oyun içerisinde pek çok farklı kimliği ve bölgeyi içeriyor. Önceki tüm oyunlarda pek çok farklı bölüme, aksiyona ve yeniliklere rağmen sıkça karşılaşılan matematik hataları GTA IV ile ortadan kaldırılmış gibi görünüyor. Ana karakterimiz olan Niko Bellic, diğer oyunlara nazaran göze çarpan bir değişikliğe uğramamış olsa da biraz yaşlanmış diyebiliriz.

Bir Sırp olan Niko, aldığı görevler ve üstlendiği misyon ile oyuncuya, kendi deneyimlerini sunarken aynı zamanda oyuncunun karakterle bütünleşmesini sağlıyor. Bireyselliğin ön plana çıktığı oyunda, yeni keşifler ve heyecanlara aramaya hazır mısınız?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

GTA 4 San Andreas” İçin Bir Cevap

GTA 4 San Andreas İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.