Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon

Son Sürüm

Yakın zamanda vizyona çıkan Galaksinin Koruyucuları filminin mobil oyunu olan bu oyun artık Android cihazlarınız için geldi.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 46 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 51
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Galaksinin Koruyucuları Oyunu

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon oyunu Android cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Yakın zamanda vizyona giren Galaksinin Koruyucuları filminin mobil oyunu olan bu oyun artık Android cihazlarınıza geldi. Marvel’in Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon oyununda yepyeni bir macerada Star-Lord, Rocket, Groot, Gamora ve Drax karakterlerine katılın.

Android cihazlarınızda Galaksilerin Evrensel Silahların 5 parçasını kötü karakter Ronan’ın eline düşmeden önce kurtarmalarına yardım etmek için sende savaşa katıl. Oyunda karakterlerinizi özelleştirebiliyorsunuz. Başta Star-Lord, Drax, Gamora, Groot ve Rocket olmak üzere seçebileceğiniz birçok karakter var. Android cihazlarınızda bu karakterlerden kendi takımını oluştur ve savaşa katıl. Takımınızı kurarken kseçtiğiniz karakterler için savaşta kullanmak üzere bir çok ekipman alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz her bir kahramanın inanılmaz kombo hareketleri var.

Android cihazlarınızdaki bu oyun orjinal hikaye üzerinden geliştirilmiştir. Arena modunda düşmanlarınız ile yüzleşin. Karakterinizi hareket ettirmek için gitmesini istediğiniz yere dokunun. Sizi yok etmeye gelen düşmanlarınızı yok etmek için düşmanlarınıza ateş edin. Ama ateş ederken karakterlerinizin sahip oldukları güçleri kullanmayı unutmayın.

Android cihazlarınızdaki bu oyunda toplamda 25 karakter ve 60’dan fazla seviye bulunmakta ve çoklu dil desteği mevcut. Ama maalesef Türkçe dil desteği bulunmamakta. Oyun Merkezi ile bağlanın ve yüksek skorlarınızı Facebook’ta karşılaştırın ve başarılar kazanın. Korath, Nebula ve Ronan gibi kötü karakterlere karşı galaksiyi koruyun.

“Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.