Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon – iOS

Yakın zamanda vizyona çıkan Galaksinin Koruyucuları filminin mobil oyunu olan bu oyun artık iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınız için geldi.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 73.4 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 17
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Aksiyon Oyunu

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon oyunu iOS cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Yakın zamanda vizyona giren Galaksinin Koruyucuları filminin mobil oyunu olan bu oyun artık iOS cihazlarınıza geldi. Marvel’in Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon oyununda yepyeni bir macerada Star-Lord, Rocket, Groot, Gamora ve Drax karakterlerine katılın. iOS cihazlarınızda Galaksilerin Evrensel Silahların 5 parçasını kötü karakter Ronan’ın eline düşmeden önce kurtarmalarına yardım etmek için sende savaşa katıl.

Oyunda karakterlerinizi özelleştirebiliyorsunuz. Başta Star-Lord, Drax, Gamora, Groot ve Rocket olmak üzere seçebileceğiniz birçok karakter var. iOS cihazlarınızda bu karakterlerden kendi takımını oluştur ve savaşa katıl. Takımınızı kurarken kseçtiğiniz karakterler için savaşta kullanmak üzere bir çok ekipman alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz her bir kahramanın inanılmaz kombo hareketleri var. iOS cihazlarınızdaki bu oyun orjinal hikaye üzerinden geliştirilmiştir. Arena modunda düşmanlarınız ile yüzleşin.

Karakterinizi hareket ettirmek için gitmesini istediğiniz yere dokunun. Sizi yok etmeye gelen düşmanlarınızı yok etmek için düşmanlarınıza ateş edin. Ama ateş ederken karakterlerinizin sahip oldukları güçleri kullanmayı unutmayın. iOS cihazlarınızdaki bu oyunda toplamda 25 karakter ve 60’dan fazla seviye bulunmakta ve çoklu dil desteği mevcut. Ama maalesef Türkçe dil desteği bulunmamakta. Oyun Merkezi ile bağlanın ve yüksek skorlarınızı Facebook’ta karşılaştırın ve başarılar kazanın. Korath, Nebula ve Ronan gibi kötü karakterlere karşı galaksiyi koruyun.

“Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon” Ekran Görüntüleri

“Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.