Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon – Windows Phone

Yakın zamanda vizyona çıkan Galaksinin Koruyucuları filminin mobil oyunu olan bu oyun artık Windows Phone cihazlarınız için geldi.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 63 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 19
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Aksiyon Oyunu

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon oyunu Windows Phone cihazlar için geliştirilmiş bir aksiyon oyunudur. Yakın zamanda vizyona giren Galaksinin Koruyucuları filminin mobil oyunu olan bu oyun artık Windows Phone cihazlarınıza geldi. Marvel’in Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon oyununda yepyeni bir macerada Star-Lord, Rocket, Groot, Gamora ve Drax karakterlerine katılın. Galaksilerin Evrensel Silahların 5 parçasını kötü karakter Ronan’ın eline düşmeden önce kurtarmalarına yardım etmek için sende savaşa katıl.

Oyunda karakterlerinizi özelleştirebiliyorsunuz. Başta Star-Lord, Drax, Gamora, Groot ve Rocket olmak üzere seçebileceğiniz birçok karakter var. Bu karakterlerden kendi takımını oluştur ve savaşa katıl. Takımınızı kurarken kseçtiğiniz karakterler için savaşta kullanmak üzere bir çok ekipman alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz her bir kahramanın inanılmaz kombo hareketleri var. Oyun orjinal hikaye üzerinden geliştirilmiştir. Arena modunda düşmanlarınız ile yüzleşin. Karakterinizi hareket ettirmek için gitmesini istediğiniz yere dokunun.

Sizi yok etmeye gelen düşmanlarınızı yok etmek için düşmanlarınıza ateş edin. Ama ateş ederken karakterlerinizin sahip oldukları güçleri kullanmayı unutmayın. Toplamda 25 karakter ve 60’dan fazla seviye ile oynayacağınız bu oyunun çoklu dil desteği sunmakta. Ama maalesef Türkçe dil desteği bulunmamakta. Oyun Merkezi ile bağlanın ve yüksek skorlarınızı Facebook’ta karşılaştırın ve başarılar kazanın. Korath, Nebula ve Ronan gibi kötü karakterlere karşı galaksiyi koruyun.

“Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon” Ekran Görüntüleri

“Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon” Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Guardians of the Galaxy: The Universal Weapon – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.