Gündem – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad, and iP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3,3 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 54
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad, and iPod touch İçin Haber Uygulaması

Gündem uygulaması, adından da anlaşılacağı gibi gündemi takip edebileceğiniz ücretsiz bir haber uygulaması. Gündemdeki, manşetteki haberleri veya son dakika haberlerini rahatlıkla okuyabilirsiniz. Hemen hemen bütün gazetelere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Hürriyet, Milliyet, Radikal, Zaman, Sabah, Habertürk, Star, Yeni Şafak, Cumhuriyet gazeteleri gibi.

Uygulamada herhangi bir gazeteye girdiğiniz zaman gerek başlıklar olsun gerekse yazı boyut ve stilleri olsun gözünü yormamaya özen gösterilmiş. Uygulama içinde gezinirken sizi yoracak herhangi bir durum yok. İleri geri tuşları ile kolaylıkla gezinebiliyorsunuz.

Yukarıda bahsettiğimiz gazeteler gibi haber kaynaklarından istediğinizi kaldırabilirsiniz veya istediğiniz başka haber kaynakları varsa onları da ekleyebilirsiniz. Yani sizi kısıtlayan hiçbir şey yok. Tamamen özgürsünüz. Ayrıca mevcut haber kaynaklarının sıralamasını da değiştirebilirsiniz.İlk sıralara ister spor haberlerini koyun ister son dakika haberlerini. Size kalmış bir durum. Uygulamanın arayüzü rengini de değiştirme imkanınız var.

“Gündem” Ekran Görüntüleri

Gündem-i1 Gündem-i2 Gündem-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Gündem – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.