Hadis Kulliyati

Son Sürüm

Hadis Kulliyati uygulaması ile Ehli Sünnet tarafından kabul edilen büyük hadis kitaplarından Sahih-i Buhari, Sahih-i Müslim, Sünen-i Nesai, Sünen-i Tirmizi, Sünen-i Ebu Davud, Muvatta-ı Malik kitapları bu uygulamada.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 3.2 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 566
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Bütün Hadis Kitapları Uygulaması

5/5, Toplam: 1 kişi

Gursel Gurel isimli geliştirici tarafından geliştirilen iOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcılarına sunulan Hadis Kulliyati, güvenilir hadis kitapları olarak nitelendirilen Sahih-i Buhari, Sahih-i Müslim, Sünen-i Nesai, Sünen-i Tirmizi, Sünen-i Ebu Davud, Muvatta-ı Malik gibi kitapları bir araya getirerek, daha kolay kullanım ve okuma imkanı tanımaktadır.

Soru ve Anlatım Seçenekleri

Yalnızca yukarıda söz ettiğimiz hadis kitapları değil aynı zamanda soru cevap gibi bölümleri de içeren uygulamada arama kutusunu kullanarak anahtar kelimeler aracılığıyla merak ettiğiniz pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. İman ve İslam hakkında, İla Bölümü, İsim ve Künye Bölümü, Emel ve Ecel bölümü gibi onlarca farklı bölüm altında pek çok detaylı bilgi yer almaktadır.

Genellikle App Store’da benzer kaynaklar bulunmasına karşın Hadis Kulliyati uygulaması, bu kaynakların pek çoğundan daha geniş bir içeriğe sahiptir. Tek, tek arayarak ulaşamadığınız bilgiler ve hadislere yine Hadis Kulliyati üzerinden kolaylıkla ulaşabilir, merak ettiğiniz ya da daha fazla şey öğrenmek istediğiniz Hadisler hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hadis Kulliyati İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.