Hangi Windows Phone Modelleri Windows 10 Güncellemesi Alacak?

Microsoft tarafından neredeyse bütün Nokia Lumia modellerine Windows 10 güncellemesi verilecek. Peki hangi Windows Phone telefonlar Windows 10 güncellemesi geleceğini merak ediyor musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 10 Gelecek WP Modelleri

Microsoft tarafından Nokia satın alındıktan sonra özellikle Lumia modellerinin kaderi değişmeye başladı. Microsoft önce Lumia modellerinden Nokia ismini tamamen kaldırdı, şimdi de telefonlardaki Nokia esintilerini tamamen kaldırıyor. Windows 10 güncellemesi ile Lumia modelleri yeniden doğacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft tarafından yapılan açıklamada Windows Phone 8 ve Windows Phone 8.1 yüklü bütün Nokia Lumia modellerini Windows 10 güncellemesi alacağı belirtildi. Windows Phone 7 ve 7.8 güncellemesi alan Nokia Lumia modelleri ise Windows 10 güncellemesi almayacak.

Windows 10

Yepyeni bir işletim sistemi ve yepyeni bir kullanıcı deneyimini Windows 10 güncellemesi ile birlikte sunmaya hazırlanan Microsoft, özellikle uygun fiyatlı Lumia 520 gibi modellere de getireceği bu güncelleme ile kullanıcıları çok sevindirecek.

Windows 10 güncellemesi ile birlikte akıllı telefon, tablet ve masaüstü bilgisayarları tek bir çatı altında toplayacak olan Microsoft, bütün cihazları tek bir çatı altında toplayacak. Ayrıca Xbox One da bu güncelleme ile birlikte daha fazla önem kazanacak.

Windows 10 ile birlikte Microsoft cihazları tek mağaza ve tek platform altında toplanmış olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Hangi Windows Phone Modelleri Windows 10 Güncellemesi Alacak? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.