Hercules: The Official Game – iOS

iOS cihazlarınızda oynayacağınız Hercules: The Official Game oyununda en güçlü vuruşunuzu yapın ve rakinizin gücünü sıfıra indirin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 93.8 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 31
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Herkül Savaş Oyunu

Hercules: The Official Game oyunu, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir karşılıklı savaş oyundur. Yunan mitolojisi kahramanlarından sadece birisi olan Herkül karakteri ile birbirinden zorlu mücadelelere giriyorsunuz. Bilindiği gibi Herkül, Yunan mitolojisi tanrılarından Zeus’un oğludur.

Yakın zamanda gösterime giren Herkül filminin resmi oyunu olan Hercules: The Official Game oyununda canlandırdığınız karakter tabi ki Herkül.

Hercules: The Official Game Nasıl Oynanır?

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bu oyun Herkül ve karşısındaki savaşçının karşılıklı olarak saldırması ve savunmasından meydana geliyor. Siz Herkül olarak sıra size geldiğinde en güçlü hamlenizi yapıyorsunuz. Yaptığınız hamle ile rakibinizin gücünü mümkün olduğunca en yüksek seviyede azaltmak zorundasınız. Ardından sıra rakibinize geçtiğinde bu kez rakibiniz hamle yapacak.

Bu hamle sırasında kendinizi savunursanız gücünüz en az seviyede gider yada hiç gitmez. Kimin gücü önce biterse savaşı o kaybeder. Bu iOS savaş oyununda görsel ve ses efektleri iyi durumda olan bu oyunda ilerledikçe Herkül’ü daha güçlendirebilirsiniz. Silahlar ve zırhlarla daha da yenilmez olabilirsiniz.

“Hercules: The Official Game” Ekran Görüntüleri

Hercules The Official Game- mobil3 Hercules The Official Game- mobil2 Hercules The Official Game- mobil1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hercules: The Official Game – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.