Hıamına Bird

Son Sürüm

Hıamına Bird oyunu popüler Flappy Bird oyunundan esinlenilerek Türk geliştirici tarafından hazırlanan bir oyundur. İlk önce Vine üzerinde popüler olan “HIAMINA” videoları artık oyun olarak da oynanabiliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (Oyuna göre değişir)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Oyuna göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 341
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Flappy Bird Benzeri Oyun

5/5, Toplam: 1 kişi

Flappy Bird ile başlayan ve benzeri oyunlarla devam eden, geçtiğimiz yılın en çok oynanan oyunlarından biri olan Hıamına Bird, Vine fenomenlerinden biri olan Halil Söyletmez’in konu alındığı basit ama eğlenceli beceri oyunlarından birisidir. Flappy Bird’in aksine Hıamına Bird oyununda Halil Söyletmez’in Vine videolarında sıklıkla söylediği Hıamına kelimesi sıkça yer alıyor.

En Yüksek Puanı Siz Toplayın

Daha önce Flappy Bird ya da benzeri oyunları oynamış kişilerin yakından tanıdığı ve oynanış hakkında bilgi sahibi olduğu bu oyunda Halil Söyletmez’in kafasını kullanarak karşınıza çıkan engelleri, esnekliğinize bağlı olarak geçmeniz gerekiyor. Her ne kadar basit bir konu gibi görünse de bu engellerin aniden yükselip alçalması sizi epey zorlayacak.

Hıamına Bird’in diğer benzeri oyunlardan en önemli farkı ise oyun içi kullanılan müzikler ve sıçrayış becerilerinin daha gelişmiş olmasıdır. Daha önce Vine üzerinde Halil Söyletmez’i takip eden kişiler, sıklıkla sıçrayışta duyulan Hıamına kelimesini epey eğlenceli bulmakta. Sizde farklı bir beceri oyunu oynamak istiyorsanız Hıamına Bird’e göz atmanızı tavsiye ederiz.

NOT: OYUN MAĞAZADAN KALDIRILDIĞI İÇİN BENZER OYUNLARIN BULUNDUĞU SAYFAYA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hıamına Bird İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.