Hidden File Finder

Hidden File Finder programı ile bilgisayarınızdaki bütün gizli dosyaları hızlı bir şekilde aratıp bulabilir ve bulduğunuz bu gizli dosyaları görünür yapabilir, silebilir ve açabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows XP/Vista/7/8
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2.1 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 585
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

Ücretsiz Gizli Dosyaları Arama ve Bulma Programı

Hidden File Finder programı, adından da anlaşılacağı gibi gizli dosyaları arama ve bulma programıdır. Tamamen ücretsiz olan bu program ile Windows işletim sistemli bilgisayarınızda bulunan bütün gizli dosyaları tarar ve bulur. Gelişmiş tarama tekniği ile gizli dosyalarınızı çok hızlı tarar. Ayrıca eğer bilgisayarınızda .exe, .dll, .com gibi otomatik olarak çalıştırılan dosyalar varsa bunları bulduğunda kırmızı renk ile işaretler. Diğer yandan gizli klasörleri mavi renk ile gizli dosyaları ise siyah renk ile işaretlemekte.

Hidden File Finder programı gizli dosyaları arama ve bulmanın yanı sıra eğer isterseniz bu gizli dosyaları tek bir tıklama ile görünür yapabiliyor. İster bir tane dosyayı isterseniz hepsini bir defada görünür yapabilirsiniz. Bunların yanı sıra dosyaları silebilir veya açabilirsiniz. Anlaşılır bir tasarıma sahip programın kullanımı da kolaydır. Programın filtreleme özelliği de bulunmakta. Yani bulduğu gizli dosyaları farklı filtrelemeye göre sıralayabiliyor. Program kurulum gerektirmez. Böylece istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

“Hidden File Finder” Ekran Görüntüleri

“Hidden File Finder” Nasıl Kurulur ve Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hidden File Finder İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.