Hız Limiti

Son Sürüm

Hız Limiti uygulaması Türk geliştirici tarafından iOS cihazlara sunuluyor. Bu uygulama ile trafikte hız limitini aşmayarak hem cezadan kurtulur hemde can güvenliğini sağlamış olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 3.1 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 525
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Hız Limiti Uygulaması

4/5, Toplam: 2 kişi

Trafikte sürekli hızınızı kontrol altında tutmak ve belirlediğiniz hız limiti altında kalarak ceza ödememek istiyorsanız gelişmiş bir uygulamadan faydalanabilirsiniz. App Store’da en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alan Hız Limiti, hem iPhone hem de diğer İOS aygıtlarında sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. Türk bir yapımcı tarafından hazırlanan uygulama, son derece başarılı sonuçlar sunuyor.

Anlık Takip ve Uyarı Sistemi

Hız Limiti uygulaması, sürüş sırasında hızınızı sürekli takip altında tutmakta ve belirlediğiniz azami hızı aştığınızda hem sesli hem de görüntülü olarak uyarı vermektedir. Hız limitini aştığınızda aygıtınızın ekranında yer alan rakamsal değer kırmıza dönerken yüksek seste uyarı vermeye başlayacaktır.

Uyarı ve ikaz bildirimleri belirlediğiniz limit üzerinde kaldığınız sürece devam ederken dijital ekran üzerinde çok rahat takip olanağı sunar. Uygulama her ne kadar radara yakalanma ihtimalinizi azaltıyor olsa da bu ihtimalden daha fazla kendi güvenliğinizi sağlamanız adına önemli bir yardımcı olacaktır. Bu nedenle mutlaka hız limitlerini aşmadan araç kullanmanız gerekiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hız Limiti İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.