Hız Radarı Bul

Son Sürüm

Hız Radarı Bul uygulaması sayesinde gizli radarlara yakalanmayacak ve hız sınırını aşmanız nedeniyle yüksek trafik cezaları ödemeyeceksiniz. Bu uygulama radar yerlerini size gösterecek.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 4.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 3.743
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Radar Bulma Uygulaması

3/5, Toplam: 3 kişi

Bugün otoyollarda pek çok gizli radar uygulaması nedeniyle sürücüler, yüksek oranlarda cezalar alıyor. Aslında uygulama, yararlı gibi görünse de belirlenen kuralların üzerinde hıza ulaşan kişiler için pek de iyi sonuçlar doğurmuyor. Ancak otoyollarda radar kameralarına yakalanmamak ve yüksek cezalar ödemek istemiyorsanız, Hız Radarı Bul uygulamasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Anlık Uyarı Sistemi

Nefas Bilisim tarafından geliştirilen İOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarda kullanılabilen bu uygulama sayesinde, artık yüksek cezalar ile karşılaşmayacaksınız. Yolda aracınız ile seyrederken radar uygulamasını açtığınızda ya da radar ve hız kameralarına yaklaştığınızda uygulama size sesli ve görüntülü olarak ikaz vermekte, mevcut radarlara karşı uyarmaktadır.

Uygulamanın şehirler arası kullanım dışında şehir içinde de mevcut radar ve kameralara karşı etkili sonuçlar sunduğu söyleniyor. Sürekli güncellenen altyapısı ve veritabanı nedeniyle radar ve hız kameralarının yerlerini uygulama ile takip edebilirsiniz. Üstelik yalnızca radar hizmeti sunmayan uygulama GPS özelliği ile o an nerede olduğunuzu ve hangi güzergahta ilerlediğiniz gösteriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hız Radarı Bul İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.