HootSuite

Son Sürüm

Android cihazlarınızda bütün sosyal medya hesabınızı takip edip yönetebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android (Cihaza göre deği
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 218
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Sosyal Ağ Hesaplarını Yönetme Uygulaması

HootSuite uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir sosyal medya hesabı yönetme uygulamasıdır. Facebook, Twitter, Foursquare, Google+, Youtube, LinkedIn başta olmak üzere 35 tane sosyal medya hesabını destekleyen bu uygulama ile bütün sosyal medya hesaplarınızı tek bir yerden yönetin. Her bir uygulamaya ayrı ayrı girmeden tek bir uygulama ile hepsini yönetebileceğiniz bir uygulama.

Bu uygulama sosyal medya hesaplarınızı yönetebilmenizin yanı sıra birçok özelliği ile de kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Bunlardan birisi zamanlama özelliği. Paylaşımlarınızı zamanlayarak istediğiniz tarih ve saatte paylaşım yapabilirsiniz. Böylece o hesabınıza girmeden paylaşımlarda bulunmuş olursunuz.

Bu uygulamanın ücretsiz ve ücretli sürümleri mevcut. Ücretsiz sürümünde en fazla 5 hesap kullanabiliyorsunuz ve reklam mevcut. Android platformunun yanı sıra diğer mobil platformlar içinde geliştirilen uygulamanın bir diğer özelliği ise analiz yapması. Paylaşımlarınızın hangi zaman aralığında takip edilip, paylaşıldığını ve buna benzer istatistikleri size rapor halinde gösteriyor. Farklı temalar kullanabilir ve özelliklerini kendinize göre değiştirebilirsiniz. Uygulamanın RSS entegrasyon özelliği de mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

HootSuite İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.