HootSuite

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde bütün sosyal medya hesabınızı takip edip yönetebileceğiniz bir uygulama.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 8.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 34.7 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 52
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Sosyal Hesapları Yönetme Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen HootSuite uygulaması bir sosyal medya hesabı yönetme uygulamasıdır. Facebook, Twitter, Foursquare, Google+, Youtube, LinkedIn başta olmak üzere iOS cihazlarda 35 tane sosyal medya hesabını destekleyen bu uygulama ile bütün sosyal medya hesaplarınızı tek bir yerden yönetin. iOS cihazınızdan her bir uygulamaya ayrı ayrı girmeden tek bir uygulama ile hepsini yönetebileceğiniz bir uygulama.

Bu uygulama iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizden sosyal medya hesaplarınızı yönetebilmenizin yanı sıra birçok özelliği ile de iOS cihaz kullanıcılarına avantaj sağlıyor. Bunlardan birisi zamanlama özelliği. Paylaşımlarınızı zamanlayarak istediğiniz tarih ve saatte paylaşım yapabilirsiniz. Böylece o hesabınıza girmeden paylaşımlarda bulunmuş olursunuz.

Bu uygulamanın ücretsiz ve ücretli sürümleri mevcut. Ücretsiz sürümünde en fazla 5 hesap kullanabiliyorsunuz ve reklam mevcut. iOS platformunun yanı sıra diğer mobil platformlar içinde geliştirilen uygulamanın bir diğer özelliği ise analiz yapması. Paylaşımlarınızın hangi zaman aralığında takip edilip, paylaşıldığını ve buna benzer istatistikleri size rapor halinde gösteriyor. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde farklı temalar kullanabilir ve özelliklerini kendinize göre değiştirebilirsiniz. iOS cihazınızda büyük kolaylık sağlayacak bu uygulamanın RSS entegrasyon özelliği de mevcut.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

HootSuite İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.