Hopi

Son Sürüm

Bir yandan alışveriş yaparken diğer yandan bonuslar kazanıp tekrar harcayabileceğiniz bu uygulama artık iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 38.4 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 90
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Alışveriş Uygulaması

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Hopi uygulaması ücretsiz bir alışveriş uygulamasıdır. Bu uygulama ile yaptığınız alışverişlerden kazançlı çıkmak istiyorsanız bu uygulamayı deneyin. Çünkü bu uygulama sayesinde internetteki fırsatları yakalayacaksınız ve bu fırsatları değerlendirirken aynı zamanda bonuslar kazanacaksınız. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinize yükleyeceğiniz bu uygulamada ne kadar çok alışveriş yaparsanız o kadar çok bonus kazanıyorsunuz. Yani ne kadar kazançlı çıktığınıza şaşıracaksınız.

Uygulamayı kullanan iOS cihaz kullanıcılar kendilerine ait sayfalarında zevklerine göre özel kampanyaları görecektir. Sizde satın almak istediğiniz ürünleri daha uygun fiyata alacaksınız. Ayrıca size özel teklif ve fırsatlarda yine uygulama ile size sunuluyor. Alışveriş yaptıkça iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde “Paracık” isminde paralar kazanıyorsunuz ve bu “Paracık”ları yapacağınız alışverişlerde  kullanabiliyorsunuz. 1 Paracık, 1 TL değerinde. Yani eğer 50 Paracığınız varsa alışverişinizde 50 TL hediyeniz var demektir. Bu uygulamaya birbirinden ünlü mağazalar dahil edilmiştir. Aşağıdaki videoda uygulama detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

Hopi Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hopi İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.