Hotspot Shield

Son Sürüm

Hotspot Shield VPN uygulaması ile Android akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden güvenli ve gizli bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Engellenen sitelere girmenin kolay yolu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android (Cihaza göre deği
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 84
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması

Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletler için AnchorFree tarafından geliştirilen Hotspot Shield VPN uygulaması, bilgisayar sürümünden sonra mobil cihazlarda da kullanılmaya başlandı. Android cihazlarınızı kullanarak internet üzerinde güvenli gezinti yapmanızı sağlıyor. Üstelik, ülkemizde uygulanan erişim kısıtlamaları ve izleme gibi konular düşünüldüğünde, bugün kullanıcı sayısı oldukça fazla olan mobil cihazlarda, güvenli gezinti yapabilmek, pek çok kullanıcı açısından rahatlatıcı bir seçenektir.

Yasaklara Takılmadan İnternet Kullanın

Android cihazlarınızda mobil bağlantınız ya da ortak kullanıma açık alanlarda Wi-Fi üzerinde kurduğunuz bağlantıda, gezinti yaptığınız sayfalar ve işlemleri gizlemek istiyorsanız Hotspot Shield VPN programını kullanabilirsiniz. Android kullanıcıları için geliştirilen yeni sürümde, güvenliğin çok daha üst düzey olduğunu göreceksiniz.

Uzun yıllardır kullanılan bir program olmasına karşın başlangıç düzeyinde kullanıcılar için karışık gibi görünen programın, Android sürümünde de son derece kullanıcı dostu arayüze sahip olduğunu göreceksiniz. Türkçe dil desteğinin de bulunduğu uygulamada VPN ile karşı taraftan gelen veriler makul seviyede tutulmaya çalışılarak tarifenize ek yük binmesi önlenmektedir. Sizde internet üzerinde Android cihazlarınız ile güvenli gezinti yapmak istiyorsanız Hotspot Shield VPN uygulamasını kullanabilirsiniz.

Hotspot Shield VPN Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hotspot Shield İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.