Hotspot Shield

Son Sürüm

Hotspot Shield VPN eklentisi ile Google Chrome web tarayıcınızda güvenli ve gizli bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows/Mac
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 1.63 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.184
Sponsorlu Bağlantılar

Chrome İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi

5/5, Toplam: 3 kişi

AnchorFree tarafından Google Chrome internet tarayıcı için geliştirilen Hotspot Shield VPN eklentisi, bilgisayar ve mobil sürümlerinden sonra artık web tarayıcılarda da kullanılmaya başlandı. Google Chrome web tarayıcısını kullanarak internet üzerinde güvenli gezinti yapmanızı sağlıyor. Üstelik, ülkemizde uygulanan erişim kısıtlamaları ve izleme gibi konular düşünüldüğünde güvenli gezinti yapabilmek, pek çok kullanıcı açısından rahatlatıcı bir seçenektir.

Yasaksız Bir İnternet

Chrome internet tarayıcınızda mobil bağlantınız ya da ortak kullanıma açık alanlarda Wi-Fi üzerinde kurduğunuz bağlantıda, gezinti yaptığınız sayfalar ve işlemleri gizlemek istiyorsanız Hotspot Shield VPN eklentisini kullanabilirsiniz. Chrome web tarayıcı kullanıcıları için geliştirilen yeni sürümde, güvenliğin çok daha üst düzey olduğunu göreceksiniz.

Uzun yıllardır kullanılan bir program olmasına karşın başlangıç düzeyinde kullanıcılar için karışık gibi görünen programın, Google Chrome sürümünde de son derece kullanıcı dostu arayüze sahip olduğunu göreceksiniz. Türkçe dil desteğine de sahip bu eklentide VPN ile karşı taraftan gelen veriler makul seviyede tutulmaya çalışılıyor. Sizde Chrome web tarayıcınızda güvenli bir internet gezintisi yapmak istiyorsanız Hotspot Shield VPN eklentisini kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hotspot Shield İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.