Hotspot Shield

Son Sürüm

Hotspot Shield VPN uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan güvenli ve gizli bir şekilde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. Engellenen sitelere girmenin kolay yolu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 9.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 65.5 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 681
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Yasaklı Sitelere Giriş Uygulaması

AnchorFree tarafından geliştirilen ve bilgisayar sürümünden sonra mobil cihazlarda da kullanılmaya başlanan Hotspot Shield VPN, mobil cihazınızı kullanarak internet üzerinde güvenli gezinti yapmanızı sağlıyor. Üstelik, ülkemizde uygulanan erişim kısıtlamaları ve izleme gibi konular düşünüldüğünde, bugün kullanıcı sayısı oldukça fazla olan mobil cihazlarda, güvenli gezinti yapabilmek, pek çok kullanıcı açısından rahatlatıcı bir seçenektir.

İnternette Hiçbir İz Bırakmayın

Mobil bağlantınız ya da ortak kullanıma açık alanlarda Wi-Fi üzerinde kurduğunuz bağlantıda, gezinti yaptığınız sayfalar ve işlemleri gizlemek istiyorsanız Hotspot Shield VPN programını kullanabilirsiniz. iPhone ve iPad kullanıcıları için geliştirilen yeni sürümde, güvenliğin çok daha üst düzey olduğunu göreceksiniz.

Uzun yıllardır kullanılan bir program olmasına karşın başlangıç düzeyinde kullanıcılar için karışık gibi görünen programın, mobil sürümünde de son derece kullanıcı dostu arayüze sahip olduğunu göreceksiniz. Türkçe dil desteğinin de bulunduğu uygulamada VPN ile karşı taraftan gelen veriler makul seviyede tutulmaya çalışılarak tarifenize ek yük binmesi önlenmektedir. Sizde internet üzerinde mobil cihazınız ile güvenli gezinti yapmak istiyorsanız Hotspot Shield VPN uygulamasını kullanabilirsiniz.

Hotspot Shield VPN Video

Sponsorlu Bağlantılar

Hotspot Shield Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Hotspot Shield İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.