HP USB Disk Storage Format Tool

2.2.3

HP USB Disk Storage Format Tool ile boyut sınırı olmadan sabit sürücüler ve USB diskleri formatlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/WinXP/Win
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 100 KB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 461
Sponsorlu Bağlantılar

USB Bellek Format Programı

5/5, Toplam: 1 kişi

Ünlü yazılım ve hizmet sağlayıcı Hewlett-Packard tarafından geliştirilen HP USB Disk Storage Format Tool, USB bellekleri kolay ve hızlı bir biçimde formatlamanızı sağlayan mini bir programdır. Bugün donanım ve yazılım anlamında söz sahibi firmalardan birisi olan HP, pek çok kullanıcının ortak sorunu olan USB formatlama konusunda son derece işlevsel olan yeni bir program sunuyor.

Bellekleri Sorunsuz Formatlayın

HP tarafından geliştirilen tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışan HP USB Disk Storage Format Tool, Windows işletim sisteminde format atılamayan USB bellekleri formatlamanızı sağlıyor. Son derece kolay kullanıma ve basit bir arayüze sahip olan programı kullanmak için herhangi bir kurulum yapmanıza gerek yok.

Programı indirdikten sonra yalnızca yönetici olarak çalıştırıp, formatlayamadığınız USB bellekleri göstermeniz yeterli olacaktır. Yine program arayüzünde yer alan seçenekleri kullanarak USB belleğinize hızlı ya da normal format gibi seçenekleri belirleyebilir, format sonrası kullanamadığınız bellekleri sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizde USB belleğinizi formatlama konusunda sorun yaşıyorsanız mutlaka HP USB Disk Storage Format Tool programına göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

HP USB Disk Storage Format Tool İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.