HTC One İçin Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Türkiye’de Çıktı!

Sponsorlu Bağlantılar

Android 4.4.2 HTC One’da!

Üst düzey en iyi akıllı telefonlardan birisi olan HTC One sahipleri için sevindirici haber geldi. Türkiye‘de HTC One kullanıcılarının merakla beklediği Android 4.4.2 KitKat güncellemesi en sonunda Türkiye’de de yayımlandı. OTA üzerinden yayınlanmaya başlayan güncelleme ile telefonunuzun işletim sistemini güncelleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk önce geliştiriciler için yayınlanan güncelleme daha sonra Fransa’da yayımlanmış ve Avrupa’ya da yavaş yavaş verilmeye başlamıştı. Android 4.4.2 KitKat güncellemesi en sonunda Türkiye için de dağıtılmaya başlandı. Daha önce HTC tarafından Ocak ayında güncellemenin verilmeye başlanacağı duyurulmuştu zaten. 28 Ocak 2014 itibari ile de güncelleme dağıtılmaya başlandı.

HTC One Akıllı Telefonu için Android 4.2.2 Güncellemesi Çıktı

Android 4.4.2 KitKat Yenilikleri

Android 4.4.2 KitKat güncellemesi ile birlikte telefona bir çok yenilik ve yeni özellikler de geliyor. Bu yenilikler arasında çoklu görev yönetici ve geliştirilmiş RAM servisi de yer alıyor.

Yine güncelleme ile birlikte güvenlik iyileştirmeleri de yapılmış. Bunun yanı sıra Blinkfeed uygulamasında iyileştirmeler, Bluetooth profilleri oluşturma, Google Hangouts’un SMS özelliği ve cihazdaki performans artışları söz konusu.

308 MB boyutunda olan güncelleme aynı zamanda Sense 5 arayüzünde küçük değişiklikleri de beraberinde getiriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

HTC One İçin Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Türkiye’de Çıktı! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.