HTC One Mini Avea S.E.Ç. Kampanyası ve Avantajlı Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Avea İle HTC One Mini Sahip Olun!

HTC‘nin son amiral gemisi HTC One modelinin mini versiyonu olan HTC One Mini modeli Avea’da. Avea tarafından S.E.Ç. kampanyası ile müşterilerine sunulan HTC One Mini modeli avantajlı fiyat seçenekleri ile sunuluyor. Avea’nın müşterilerine sunduğu avantajlı akıllı telefon tekliflerine HTC One Mini’de eklenmiş oldu.

Sponsorlu Bağlantılar

Avea İletişim Merkezleri’nde müşterilere sunulacak olan HTC One Mini cazip fiyatlarla ve avantajlı seçeneklerle sunuluyor. HTC One Mini modelini ister peşin fiyat ile isterseniz de taahhütlü fiyatlarla satın almanız mümkün.

Avea S.E.Ç cihaz kampanyası kapsamında One Mini modeline taahhütlü seçeneklerle sahip olmak isteyen müşteriler 24 ay taahhüt vererek tarifeye ek ayda 29 TL’den başlayan fiyatlarla sahip oluyorlar. Ayrıca Avea tarafından ilk 3 ay 100MB internet bedava olarak verilecek.

HTC One Mini

 

Bununla birlikte yine müşteriler isterlerse 250 MB, 1GB veya 4GB internet paketli tekliflerden biriyle ya da “Her Şey Dahil Paket” seçenekleri ile alabilecekler.

HTC One Mini’nin Avea’daki peşin fiyatı ise 1.399 TL. Dilerseniz peşin fiyatını ödeyerek de cihaza sahip olabilirsiniz. Ayrıca peşin alan müşterilere de 3 ay boyunca 250 MB internet hediye edilecek.

Ayrıca bakınız: HTC One Mini Teknik Özellikleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

HTC One Mini Avea S.E.Ç. Kampanyası ve Avantajlı Fiyatı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.