HTC One S İçin Android 4.2.2 Jelly Bean ve Sense 5.0 Güncellemesi Gelmeyecek!

Sponsorlu Bağlantılar

HTC One S Kullanıcılarına Güncelleme Yok!

HTC‘nin One X modeli ile birlikte üst seviye akıllı telefon piyasasındaki dengeleri değiştirmeyi başarmıştı. One serisine ait iddialı modellerden birisi olan ve geçen yıl piyasaya sürülen One S modeli de HTC’nin iddialı modellerinden birisi.Ancak One S modeline sahip kullanıcıları üzecek bir haber geldi. HTC Fransa’nın verdiği bilgiye göre HTC One S modeli için Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi gelmeyecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Piyasaya Android 4.0 işletim sistemi ile çıkan ve ardından Android 4.1.1 Jelly Bean ve Sense 4+ güncellemesi alan One S modelini Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi alacağı bekleniyordu ancak olmadı. Android 4.1.1 Jelly Bean ve Sense 4+ güncellemesi sonrası stabilite sorunu yaşayan kullanıcılar bir sonraki güncellemeyi de bekliyorlardır.

HTC One S modeline baktığımız zaman Adreno 225 GPU ve 28nm‘lik çift çekirdekli Krait işlemcisi olduğunu görüyoruz. Grafik gücü olarak oldukça yeterli olan One S modelinin neden Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi almayacağını pek anlamış değiliz.

HTC One S

HTC Fransa sayfasından yapılan açıklamaya göre Android 4.2.2 Jelly Bean ve Sense 5.0 güncellemesi HTC One S modeli için gelmeyecek. Aynı zamanda HTC One SV, HTC Desire X gibi orta segment modellere de bu güncellemenin verilmeyeceği tahmin ediliyor.

HTC tarafından sadece son çıkan modeller arasında yer alan One X, One XL, One X+ ve Butterfly modellerine Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi vereceği biliniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

HTC One S İçin Android 4.2.2 Jelly Bean ve Sense 5.0 Güncellemesi Gelmeyecek! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.