HTC ve Samsung Telefonlara Android 4.3 Jelly Bean Ne Zaman Gelecek?

Sponsorlu Bağlantılar

HTC ve Samsung marka cihaz kullanıcılarının merak beklediği Android 4.3 Jelly Bean işletim sisteminin cihazlara ne zaman geleceği sorusu yanıtını buluyor. Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemi bir çok yenilik ve özellikleri ile piyasaya çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk olarak Google’nin Nexus cihazları ile buluşan Android 4.3 Jelly Bean işletim sisteminin HTC ve Samsung kullanıcıları tarafından ne zaman kullanıma hazır olacağı ise merak konusu.

HTC ve Samsung Telefonlara Android 4.3 Jelly Bean Ne Zaman Gelecek

HTC ve Samsung Cihazlarına Android 4.3 Jelly Bean Ne Zaman Geliyor?

HTC One ve Samsung telefonları Nexus cihazları gibi Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemine hemen geçebilecek. Fakat HTC şirketinin HTC One telefonlarının bu işletim sistemine geçişi konusunda iletişim departmanından gelen açıklama akıllar da soru işareti bıraktı. Açıklama, iletişim yönetmeni Jeff Gordon’dan geldi ve söylenenler şöyle ” Şirketimiz Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemini incelemekte ve yeni sürümü planlarımız ile nasıl uyumlu hale getireceğimiz üzerinde çalışıyoruz.”

Samsung’dan gelen açıklama ise kullanıcıları açısından tam bir hayal kırıklığı niteliği taşıyor. Android 4.3 Jelly Bean hakkında açıklama yapan Samsung şirketi ” Samsung, sadece bazı Galaxy ürünlerini Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemine gelecek aylar da geçirecektir.”

Bu açıklamayı göz önünde bulunduracak olursak anlaşılan Samsung şirketi Android 4.3 Jelly Bean işletim sistemine geçişi 2014 yılını bulacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

HTC ve Samsung Telefonlara Android 4.3 Jelly Bean Ne Zaman Gelecek? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.