İBB CepTrafik

Son Sürüm

Android cihazlarınızdan İstanbul trafiğini an be an öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Android için Yol Durumu Uyguluması

İBB CepTrafik uygulamasını telefonunuzda bulundurmanız sizin açınızdan çoğu zaman yararlı olacaktır. Eğer İstanbul da yaşıyor ve İstanbul trafiğine maruz kalıyorsanız Android işletim sistemli cihazınıza İBB CepTrafik uygulamasını yükleyerek yola çıkmadan önce veya trafik olan bir yolda iseniz trafiği olmayan bir yol nerede olduğunu görüp o yoldan yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

İBB Ceptrafik uygulamasını İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilmiştir. Anlık yol durumunu trafik kameraları ile takip etmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait trafik sensörlerinden alınan hız bilgilerine, trafik kamera görüntülerine ve Trafik Kontrol Merkezi tarafından yayınlanan trafiğe ilişkin duyurulara ulaşabilirsiniz.

İBB CepTrafik uygulamasında ki trafik kamera resimleri 1 dakika da 3 resim olarak yenilenmektedir. Trafik sensörlerini veya daha fazla kamerayı görebilmek için haritayı yakınlaştırmanız gerekmektedir. Uygulamanın çalışması için 3G ya da Wifi ağına bağlı olması gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

İBB CepTrafik Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

İBB CepTrafik İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.