İBB CepTrafik

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletlerinizden İstanbul trafiğini an be an öğrenmek istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin İstanbul Trafik Uygulaması

iOS işletim sistemli mobil cihazlar olan iPhone, iPad ve iPod touch için geliştirilen IBB CepTrafik uygulaması, İstanbul trafiği hakkında detaylı bilgiler vererek bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilen bu navigasyonu uygulaması sayesinde İstanbul trafik bilgisine her zaman ulaşabilirsiniz.

İstanbul’un anlık trafik bilgisini görüntüleyebilir, yol durumlarını kontrol edebilir ve açık ve kapalı yolları görüntüleyebilirsiniz. Trafik kameraları sayesinde trafiğin yoğun olduğu yerleri yoğunluk haritası üzerinde görebilirsiniz.

IBB CepTrafik uygulaması değişen trafik durumunu her dakikada değişen ve 3 resim halinde ard arda sunulmak şekliyle size sunuyor. Sık kullandığınız güzergahlar üzerindeki kameraları favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Trafik sensörlerini, daha fazla kamerayı veya İspark park alanlarını görebilmek için haritayı yakınlaştırmanız gerekmektedir.Uygulamayı kullanabilmek için internet bağlantısına sahip olmanız gerekmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

İBB CepTrafik Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

İBB CepTrafik İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.