IceCream Image Resizer

IceCream Image Resizer programı ile resimlerinizi istediğiniz boyuta getirebilirsiniz. Ayrıca Facebook ve Twitter için kapak resimleri de yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15.19 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 39
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Resimleri Yeniden Boyutlandırma Programı

IceCream Image Resizer programı isminden de anlaşılacağı gibi resimleri yeniden boyutlandırma programıdır. Tamamen ücretsiz olan bu program sayesinde çektiğiniz fotoğrafların veya sahip olduğunuz resimlerin ölçülerini ister büyütün isterseniz küçültün. Örneğin 1024×768 piksel olan bir resmin boyutunu 640×480 piksel boyutuna düşürebilir veya bunun tam tersnini yaparak 640×480 piksel olan bir resmin boyunu 1024×768 piksel boyutuna çıkarablirsiniz.

Ücretsiz yeniden boyutlandırma programları arasında en iyi alternatif programlarından birisi olan bu program anlaşılır ve sade bir tasarıma sahip. IceCream Image Resizer programı ile boyutunu değiştirdiğiniz resimleri .jpg, .jpeg, .gif, .png ve .tiff formatlarında kaydedebilirsiniz. Programın aynı zamanda sürükle-bırak özelliği de mevcut. Herşey bir yana IceCream Image Resizer programının en dikkat çeken özelliği Facebook ve Twitter sosyal paylaşım siteleri için kapak fotoğrafı yapabileceğiniz hazır şablonları bulunmakta.

“IceCream Image Resizer” Tanıtım Videosu

“IceCream Image Resizer” Ekran Görüntüleri

IceCream Image Resizer-1 IceCream Image Resizer-2 IceCream Image Resizer-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

IceCream Image Resizer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.