IceCream Screen Recorder

IceCream Screen Recorder programı ile ister bilgisayar ekranınızın görüntüsü alın isterseniz bilgisayar ekranınızın videosunu çekin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 45.24 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 111
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Ekran Görüntüsü Alma ve Ekran Videosu Çekme Programı

Piyasada birçok ekran görüntüsü kaydetme veya ekranı video olarak kaydetme programı mevcut. ama IceCream Screen Recorder programıbu iki işlemin her ikisini de yapmakta. Yani hem ekran görüntüsünü kaydedebilirsiniz hemde ekranı video olara kaydedebilirsiniz. En büyük avantajı ücretsiz olması.

Böylece bu ihtiyacınızı karşılamanız için hiçbir ücret ödemenize gerek yok. Sade ve anlaşılır tasarımı sayesinde kullanması kolay olan IceCream Screen Recorder programında ister ekran görüntüsü almada olsun isterse ekran videosu çekmede olsun ekranın istediğiniz bölgesini seçme imkanınız var. Yani ekranda sadece sizin istediğiniz bölgenin ekran görüntüsünü alacak veya videosunu çekecek.

Programın “Geçmiş” bölümü de bulunmakta. Böylece eskiden yapmış olduğunuz çalışmalarınıza anında ulaşabileceksiniz. Bütün bunların yanı sıra mikrofon ayarı ve sistemin ses ayarlarını ayarlayabiliyorsunuz ve almış olduğunuz ekran görüntülerini anında internette paylaşabiliyorsunuz.

“IceCream Screen Recorder” Tanıtım Videosu

“IceCream Screen Recorder” Ekran Görüntüleri

IceCream Screen Recorder-1 IceCream Screen Recorder-2 IceCream Screen Recorder-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

IceCream Screen Recorder İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.