IceCream Split&Merge

Sahip olduğunuz PDF dosyalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ister bölün isterseniz birleştirin. Programı aynı zamanda ücretsizdir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 7.42 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 35
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz PDF Bölme ve PDF Birleştirme Programı

IceCream Split&Merge programı isminden de anlaşılacağı gibi PDF bölme ve birleştirme programıdır. IceCream Split&Merge hızlı ve kolay bir şekilde PDF dosyalarını bölme ve birleştirme sağlayan ücretsiz bir programı olup birden fazla bölme yöntemleri sunmakta.

Tek sayfalık bir belgeyi bölme, bazı sayfaları kurtarma v.b. sayfa sayısı sınırlaması olmadan PDF dosyalarınızı bölebilir yada birleştirebilirsiniz. Program şifre korumalı dosyalarda dahi çalışmaktadır. Yalnız dosya şifresini bilmeniz gerekmektedir. IceCream Split&Merge programı rahat bir kullanım için dahili PDF okuma ile geliyor. PDF dosyalarınızı birleştirirken sıralamayı kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Birkaç tıklama ile tek bir PDF dosyasını kesip alabiliyorsunuz.

Ayrıca çok sayfalı bir PDF dosyasından istemediğiniz sayfaları çıkarabilirsiniz. Bu programı kullanırken fazladan bir PDF okuyucu programı indirmenize gerek yok. Bu program ile böldüğünüz yada birleştirdiğiniz PDF dosyaları online programların aksine çok daha güvenlidir. Programın sürükle-bırak özelliği de var.

“IceCream Split&Merge” Tanıtım Videosu

“IceCream Split&Merge” Ekran Görüntüleri

IceCream Split&Merge-1 IceCream Split&Merge-2 IceCream Split&Merge-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

IceCream Split&Merge İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.