iddPress

1.0

Kusursuz ve mükemmel bir Wordpress program indirme teması arayanlar için iddPress en iyi seçenek.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

 • Lisans Ücretli (250 TL)
 • İşletim Sistemi Wordpress
 • Dil Türkçe
 • Üretici
 • Boyut Bilinmiyor
 • Tarih 8 sene Önce
 • İndirme Sayısı 1.821
Sponsorlu Bağlantılar

Türkçe Wordpress Program İndirme Teması

3.33/5, Toplam: 9 kişi
 • Mükemmel SEO ve hız
 • Popüler, yeni ve tablı bileşenler
 • %100 responsive (mobil) tasarım
 • Önbellekleme sistemi ve raporlama sistemi
 • Ajax menüler
 • Farklı tema renk seçeneleri
 • Türkçe dil desteği
 • Biz herhangi bir eksik bulamadık

Web site sahipleri yada program indirme sitesi olanların en büyük sıkıntılarından birisi de piyasada program indirme temasının olmayışıdır. Binlerce blog ve magazin teması olmasına karşı program indirme siteleri için WordPress teması bulmak neredeyse imkansız gibi bir şey.

Piyasada bir kaç adet program indirme teması olsa bunlar da çok kısıtlı özellikler sunuyor ve site sahipleri için yetersiz geliyor. Ancak bir çok program sitesi sahibi mecburiyetten bu temaları kullanmak zorunda kalıyor. Eğer binlerce lira ödeyip özel bir program scripti yazdıracak haliniz yok ise iddPress teması size aradığınız her şeyi fazlasıyla sunacak.

Neden iddPress?

iddPress program indirme teması size aradığınız her özelliği sunuyor. Site sahipleri için olmazsa olmaz şeylerden birisi kesinlikle SEO ve hızdır. Ve iddPress program indirme teması bunu fazlasıyla sunuyor. Hatta bunu mükemmel derecede sunuyor. Şimdiye kadar hiç görmediğiniz kadar hızlı bir tema ile karşılaşacağınız garanti.

iddPress ana sayfa home

Temanın kendi önbellekleme sisteminin yanı sıra cache eklentileri ile de kusursuz bir şekilde uyumlu olarak çalışıyor. Tüm seo eklentileri ile de uyumlu olan tema %100 responsive özelliği ile de mobil cihazlarda da bu hız garantisini sunuyor.

iddPress responsive mobil

Program indirme siteleri için olmazsa olmaz bileşenler iddPress temasında hazır olarak geliyor. En popüler programlar, yeni programlar, kategoriye göre programlar, blog yazıları gibi bileşenler sayesinde ekstra bir eklenti kullanmanıza gerek yok. Ayırca ayrıntılı kontrol paneli sayesinde istediğiniz bütün ayarları kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. En önemlisi de Türkçe bir tema olduğu için ayarları yaparken hiçbir şekilde zorlanmıyorsunuz. En acemi kullanıcı için bile harika kolaylıklar sunuyor.

iddPress bileşenler

Herkes ile aynı temayı kullanmak istemiyorum diyenler için de farklı renk seçenekleri sunan iddPress program indirme teması istediğiniz gibi özelleştirmenize imkan tanıyor. Yüzlerce farklı font ve yüzlerce farklı ikonlarla sitenizi daha güzel göstermek ve zenginleştirmek de çok kolay.

iddPress renk seçenekleri

Raporlama sistemi de sunan tema kırık link bildirimlerinizi size ayrı bir sayfada sunuyor ve hızlı bir şekilde link yenileme işlemi yaparak kırık linkleri düzeltme imkanı tanıyor.

iddPress Sayfalar

Program sitelerinin olmazsa olmazlarından birisi de sayfalardır.

Program indirme sayfası: Sayfalar arasında en önemlisi de program indirme sayfasıdır. Bu tema hazır program indirme sayfasını da size sunuyor. Mükemmel bir şekilde tasarlanmış, modern görünümlü program indirme sayfasını da istediğiniz gibi dizayn edebiliyorsunuz.

iddPress indiriliyor sayfası

Kategori sayfası: Kategori sayfası da program sitesine özel olarak tasarlandı. Kategorideki programları popülere göre, ücretsizlere göre, tarihe göre, yeni programlara göre yada trendlere göre vs. sıralayabiliyosunuz.

Blog ve haber sayfaları: Program ve uygulama dışında teknoloji haberlerini vermeyi de düşünüyorsanız, blog yazıları da yazmak istiyorsanız harika tasarlanmış blog ve haber sayfalarını göreceksiniz. Blog ve haber sayfalarında indirme butonlarını kullanarak programlarınıza linkler verebiliyorsunuz. Dilerseniz yazılarınızı sayfalı (numaralı) olarak da yazabiliyorsunuz.

Üretici sayfası: Eklediğiniz program ve uygulamalar otomatik olarak olarak oluşturulan üretici sayfasında sıralanıyor. Tıpkı Google Play Store’da olduğu gibi aynı üreticiden program ve uygulamaları tek bir sayfada görüntüleyebiliyorsunuz.

iddPress üretici sayfası

İnceleme sayfası: Modern bir inceleme sayfası da sunan bu temada istediğiniz gibi incelemelerinizi yapabilirsiniz.

Galeri sayfası: Galeri oluşturmak isteyenler için de özel olarak tasarlanmış galeri sayfası bulunuyor.

Program Sayfasının Özellikleri

Program yazılarınızı yazarken program başlıklarını ve program açıklamalarını özel olarak gireceğiniz alanlar bulunuyor. Böylece siteniz daha profesyonel ve güzel görünüyor.

Program indirme butonlarını istediğiniz gibi yerleştirebiliyorsunuz. 3 farklı program indirme butonu tercihi size sunulmuş. İsterseniz download butonunun rengini de kendiniz belirleyebiliyorsunuz.

iddPress indirme butonu

Program indirme sayfasında hem editörün program için verdiği not hemde kullanıcıların verdiği oylar yıldız sistemi ile harika bir görünüm kazandırıyor.

İndirme linki için de seçenekleriniz bulunuyor. 32 bit ve 64 bit indirme alanları bulunan temada aynı zamanda QR kodu ile indirme seçeneği de sunuluyor.

Programın artıları ve eksileri için de çok güzel bir dizayn söz konusu. Ayrıca editörün yorumu alanı da program hakkında düşüncelerinizi ve son sözlerinizi söylemek için fırsat sunuyor.

iddPress artı ve eksiler

Farklı platformlar için eklenen programları da algılayan tema program başlığının yanında açılan küçük pencere ile kullanıcıların platform değiştirmesine imkan tanıyor. Bu sistem tamindir isimli program sitesinde de bulunuyor.

iddPress platform değiştirme

Reklam Alanları

Program siteleri için daha doğrusu web siteler için olmazsa olmazlardan birisi gelir elde ettikleri reklamlardır. Çok güzel bir şekilde reklamları yerleştirmeniz için reklam alanları da temaya eklemiş. Temanın ayarlar sayfasından bu reklam alanlarına reklam kodlarınızı yerleştirebiliyorsunuz.

AdSense ile uyumlu bir şekilde tasarlanan temaya reklamları eklerken kodlarla uğraşmanıza gerek kalmıyor. 336×250, 300×250, 728×90, 468×60 vb. reklam alanları temada bulunuyor.

Uyumluluk Ayarları

Program indirme sitesi olanların tema değiştirmekten çok korktuğu bir gerçek. Çünkü bir çok ayar ve seçeneklerin yeni tema ile birlikte kaybolacağı korkusu, yeni tema ile uyumsuz olacağı korkusu ve hatalar ile karşılaşacağı kaygısı bulunuyor. Ancak iddPress teması bu sorunlar için de bir çözüm sunuyor.

iddPress ayarlarında yer alan uyumluluk alanı sayesinde en çok kullanılan indirme temalarından ayarları otomatik olarak almanız mümkün. Bunun yanı sıra diğer temanızdaki özel alanları ve ayarları manuel olarak aldırabiliyorsunuz. Böylece sıfır sorun ile eski temanızda iddPress temasına geçişinizi tamamlıyorsunuz.

Mükemmel SEO ve Hız

Program indirme temalarında ve diğer site temalarında herşeyden önemlisi SEO‘dur. Google’da üst sıralarda çıkmak istiyorsanız ilk şart SEO ve hızdır. Sitenizin Google’un istediği şekilde kodlanması ve çok hızlı olması gerekiyor. iddPress teması da tam da bu noktada farkını ortaya koyuyor.

iddPress ajax

Program sitesine özel olarak kodlanan tema, SEO açısından da en iyisini sunuyor. Ajax menüler sayesinde sitenizi hiçbir şekilde kasmayan yüklemeler hızınıza hız katıyor. Sayfaların yüklenmesi de Ajax sayesinde çok hızlı. Sayfanızdaki resimler ve diğer özel alanlar ilk açılışta yüklenmiyor ve sayfa görüntülendiği zaman yükleniyor. Buda gereksiz yüklemelerin yarattığı yavaşlama ve kasmaları ortadan kaldırıyor.

Temanın kendi önbellekleme sisteminin yanı sıra diğer cache eklentileri ile de uyumlu olarak çalışması sitenizin hızına hız katıyor.

Uygun Fiyat

Böylesine bir program indirme temasını bu fiyata satın almak imkansızdır. Zaten böyle bir temayı piyasada bulmanız da imkansızdır. Böyle bir WordPress tema istiyorsanız özel olarak yaptırmanız gerekir ve bunun için bir kaç bin lirayı cebinizden çıkarmanız gerekir. Ancak iddPress teması 250 TL gibi uygun bir fiyat ile satılıyor.

Piyasada yer alan ortalama 100 liralık temalarda bu özelliklerin %80’i zaten yoktur. Ayrıca SEO ve hız açısından o temaların çok kötü olduğunu da kabul etmek gerekir. En azından iddPress temasının yanınında kıyaslanmayacak kadar kötüler. İnce düşünülmüş özellikler, SEO ve hız, tasarım, mükemmel bileşenler, program sitesine özel sayfalar, özel ayarlar ve daha bir çok özelliği ile bu fiyata bir progam indirme teması bulmak imkansızdır.

Tema hakkında söylenecek çok şey var ancak biz kısaca öne çıkan özelliklerini anlattık. Daha fazlası için temanın Demo sayfasına giderek kendiniz inceleyin diyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Şimdiye kadar gördüğüm en kapsamlı ve en iyi Wordpress Program İndirme Teması budur. Zaten görüleceği üzere bizde bu download temasını kullanıyoruz. Mükemmel hız, mükemmel seo ve mükemmel bir tema.

Benzer Program ve Uygulamalar

iddPress” İçin Bir Cevap

iddPress İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.