İlaç Saatim – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2,8 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 90
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin İlaç Hatırlatma Uygulaması

Özellikle büyük şehirlerde yaşlı insanlar çok fazla sayıda ilaç kullanmaktalar. Tabir-i caizse bir poşet ilaç ile geziyorlar. Hal böyle olunca hangi ilacın ne zaman alınacağı da karıştırılıyor. Birde insan yaşlı olunca iyice bırakın hangi ilacın ne zaman alınacağını ilaç almak bile unutuluyor. İşte bu ihtiyaca cevap verecek bir uygulama.

İlaç Saatim uygulaması ile hangi ilacı ne zaman alacağınızı artık unutmayacaksınız. Bu uygulamada almanız gereken ilaçların zamanlamasını yapın ve ilaçlarınızı tam saatinde alın. Ayrıca ios işletim sistemli cihazınızda İlaç Saatim uygulamasının her zaman açık olmasına gerek yok. Çünkü uygulama kapalı olduğunda da hatırlatmayı yapıyor. Telefonlarınız da kurduğunuz alarmları düşünün. Aynı onun gibi. Diğer bir yandan uygulama için internete bağlı olmanıza gerek de yok.

Diğer bir özellik de şu; eğer herhangi bir nedenden dolayı ilaç alamazsanız bunu kayıt eder. Ayrıca hem aldığınız ilaçları hemde almadığınız ilaçları kayıt altına alır ve gerek duyulduğu zaman size bunları gösterir. Uygulama da ayrıca erteleme özelliği de var. Yani ilaç saatinizi bir kaç dakikalığına erteleyebilirsiniz. Tüm bunların yanında almanız gereken ilaçlar için “aç karnına, tok karnına” gibi notlar ekleyebilirsiniz.Sadece kendiniz için değil eşiniz, çocuğunuz veya yaşlı anne, babanız içinde gerekli zamanlamalar yapabilirsiniz.

“İlaç Saatim” Ekran Görüntüleri

ilaç saatim-i1 ilaç saatim-i2 ilaç saatim-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

İlaç Saatim – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.