Infinite Crisis

Infinite Crisis oyunu çocukluğumuzdan beri bildiğimiz süper kahramanlar ile dünyayı kurtaracağınız ücretsiz çevrimiçi bir oyundur. En sevdiğiniz süper kahramanı seç ve savaşa başla.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 190
Sponsorlu Bağlantılar
2/5, Toplam: 1 kişi

Ücretsiz Süper Kahramanlar ile Multiplayer Online Battle Arena Oyunu

Infinite Crisis oyunu online olarak oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyundur. Oyun MOBA türünde yani Multiplayer Online Battle Arena türü bir oyun. Superman, Kedi kadın (Catwoman), Joker ve Batman gibi kahramanlardan birisini seçip rakipleriniz ile savaşacağınız güzel bir oyun. Bu oyunda DC Comics kahramanlarını bulacaksınız.

Oynayış olarak League of Legens oyununa benzeyen be bu oyuna rakip olacak türden olan Infinite Crisis oyununda seçtiğiniz kahramanla savaş arenasına giriş yapıyorsunuz. Yok olmakla karşı karşıya kalan dünyayı hem iyiler hemde kötüler birleşip yeteneklerini kullanarak dünyayı kurtarmak zorundalar. Oyunda Coast City, Gotham Divided ve Gotham Heights oyun haritaları ve 32 adet karakter mevcut. MOBA tarzı oyun olmasına rağmen aksiyon, RPG ve strateji türlerini de uyumlu bir şekilde bir araya getirmiş durumda.

“Infinite Crisis” Fragman

“Infinite Crisis” Ekran Görüntüleri

Infinite Crisis-1 Infinite Crisis-2 Infinite Crisis-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Infinite Crisis İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.