Infinite Flight Simulator

Son Sürüm

Infinite Flight Simulator oyunu ile Android cihazlarınızda gelişmiş bir uçak simülatörü elinizin altında oluyor. Bir çok uçak ve farklı pistlerde hünerlerinizi gösterin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi Android 4.0 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 24 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 189
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Uçak Simülasyon Oyunu

2/5, Toplam: 1 kişi

Flying Development Studio LLC tarafından Android işletim sistemine sahip aygıtlar için geliştirilen Infinite Flight Simulator, çeşitli uçakları içeren simülasyon oyunudur. Oyunda size sunulan farklı çeşit ve özelliklerde uçakları kullanarak, gece ve gündüz yolculuklar yapabilir ya da daha geniş uçak seçeneği için yeni uçaklar satın alabilirsiniz.

Farklı Pist ve Uçuş Seçenekleri

Android cihazlarda kullanılan bu oyun son derece eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir yapıya sahiptir. Oldukça etkileyici grafiklere sahip olan oyunda, sıradan simülasyon oyunlarından farklı olarak kontrol seçenekleri çok daha gelişmiş durumda. Özellikle uçağı dengede tutabilmek ve doğru bir şekilde uçurabilmek için bir süre alıştırma yapmanız gerekiyor.

Farklı onlarca uçağın yer aldığı oyunda yine farklı pist ve uçuş bölgelerini tercih edebilirsiniz. Oyun içerisinde sunulan 17 uçak dışında satın alabileceğiniz 18 farklı uçak türüyle birlikte 7 ücretsiz ve 7 ücretli uçuş bölgesi bulunuyor. Yine oyunda sunulan özellikler sayesinde uçuş planlaması yapabilir, gelişmiş otomatik pilot seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Infinite Flight Simulator Tanıtım Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Infinite Flight Simulator İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.