İngilizce Hikayeler - Makaleler ve Tercümeleri

Son Sürüm

İngilizce Hikayeler – Makaleler ve Tercümeleri uygulaması sayesinde iOS cihazlarınızda İngilizce hikayeler ve makaleler elinizin altında olacak.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 30.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 646
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin İngilizce Hikayeler ve Makaleler

İlkokuldan itibaren aldığımız İngilizce eğitimi, ne yazık ki yeterli uygulama şansı bulunmaması ve dayanıklı bir temeli olmaması nedeniyle yetersiz kalıyor. Eğitimin ilerleyen dönemlerinde ders ve kurslar almanıza rağmen yeterli ilerlemeyi kaydedemediyseniz ve size yabancı dilde hikaye okumanız söylendiyse mutlaka bu uygulamaya göz atmalısınız.

Türkçe – İngilizce Metin Geçişi

İngilizce Hikayeler uygulaması adından da anlaşılacağı gibi içeriğinde farklı tür ve seviyelerde İngilizce hikayeler içermektedir. Uygulamayı kullanan ve dilini geliştirmek isteyen kişilerin sorun yaşamaması adına Türkçe çevirilerinin de sunulduğu uygulama sayesinde kısa hikaye, makale ve paragrafları artık çok daha hızlı bir şekilde okuyabileceksiniz.

Toplamda 50 hikaye ve makale içeren uygulama ile hem İngilizcenizi geliştirebilir hem de çeviri mantığı üzerinde ilerleme kaydedebilirsiniz. Türkçe – İngilizce metin geçişlerinin sunulduğu İngilizce Hikayeler uygulaması, ücretli olarak sunulmasına karşın sağladığı yararlar nedeniyle son derece faydalı bir uygulamadır. Sizde dilinizi geliştirmek, daha fazla hikaye okumak ve bunu istediğiniz her yerde yapmak istiyorsanız mutlaka bu uygulamaya göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

İngilizce Hikayeler - Makaleler ve Tercümeleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.