İngilizce Kelime Ezberleme Kartları

Son Sürüm

İngilizce Kelime Ezberleme Kartları uygulaması sayesinde akıllı cihazlarınızdan İngilizce’nizi geliştirebilirsiniz. Eğlenceli ve renkli kelime kartları ile İngilizce kelime dağarcığınızı genişletin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üstü
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 57.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 968
Sponsorlu Bağlantılar

İngilizce Kelime Ezberleme Kartları İndir - iPhone ve iPad İçin İngilizce Kelime Ezberleme Uygulaması

Günümüzde yabancı bir dil bilgisine sahip olmak ve özellikle İngilizce konusunda yeterlilikleri karşılamak son derece önemli bir konudur. Yalnızca eğitim hayatında değil iş hayatında da her alanda karşımıza çıkan İngilizce, temelden aldığımız eğitim alanlarından biri olmasına karşın pek çok kişi için büyük bir sorun gibi görünüyor. Bu sorunu gidermek amacıyla geliştirilen uygulama, İngilizceyi çok daha keyifli bir şekilde öğrenmenizi sağlıyor.

Renkli ve Eğlenceli İngilizce Deneyimi

Bir Türk geliştirici olan Erdinç Karadeniz tarafından hazırlanan İngilizce Kelime Ezberleme Kartları uygulaması renkli ve bir o kadar da eğlenceli içeriği ile İngilizce öğrenirken aynı zamanda keyif almanızı sağlıyor.

Uygulama içerisinde yer alan 2000 üst düzey kelime arasında İngilizce ve Türkçe çeviri konusunda sorun yaşamadan kelime haznenizi artırabilirsiniz. Uygulama içerisinde Genel İngilizce, YDS ve TOEFL olmak üzere yer alan üç ayrı paket sayesinde İngilizceyi öğrenme amacınıza göre farklı alanlarda bilgi almaya çalışabilirsiniz. Sizde İngilizce öğrenme konusunda sorun yaşıyorsanız mutlaka bu uygulamaya göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

İngilizce Kelime Ezberleme Kartları İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.