İngilizce Kelime Öğreniyorum – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 23,8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 112
Sponsorlu Bağlantılar
5/5, Toplam: 1 kişi

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Sözlük Uygulaması

İngilizce öğrenmek isteyip bir uğraş içine giren hemen herkes İngilizce kelime kartlarını mutlaka bilir. Bu uygulama da bunu amaçlıyor. İçeriğinde 2.000’in üzerinde kelime bulunduran uygulama sayesinde İngilizce kelime dağarcığınızı genişletebileceksiniz. Uygulama içinde bulunan kategoriler ile işiniz daha da kolaylaşmaktadır.

Çalışma Sözlüğü, Öğrendiklerim, Öğrenmediklerim, Quiz, Sesli Quiz, Irregular Verbs (düzensiz fiiler) şeklindeki kategorilerle İngilizce kelimeleri belirli bir plan içinde öğreneceksiniz. Eğer bir kelimeyi öğrendiyseniz ekranın altında bulunan öğrendim seçeneğine dokunun.

Quiz bölümünde ekranın en üstünde İngilizce kelime altında ise 4 tane seçenek var. Size doğru seçeneği buluyorsunuz. Sesli Quiz de ise kelimelerin telafuzlarını öğreniyorsunuz. Irregular Verbs yani düzensiz fillerde ise düzensiz olan fiillerin 3 halini de görüyorsunuz.

Önünüze çıkan kelimenin anlamını öğrenmek için karta dokunun. Gruplandırdığınız kelimeleri görek için sözlük resminin üzerine dokunun. Eğer gruplandırdığınız kelimeleri silmek isterseniz “Sözlükleri Sıfırla” seçeneğini kullanın. Uygulamayı güncellerken gruplandırdığınız kelimeler kaybolmaz.

Uygulama Yorumları

Uygulama hakkında yorum yapanların hepsi uygulamayı çok iyi bulmuş.

“İngilizce Kelime Öğreniyorum” Ekran Görüntüleri

İngilizce Kelime Öğreniyorum-i1 İngilizce Kelime Öğreniyorum-i2 İngilizce Kelime Öğreniyorum-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

İngilizce Kelime Öğreniyorum – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.