İngilizce Türkçe Sözlük Ücretsiz

Son Sürüm

İngilizce Türkçe Sözlük Ücretsiz yada orjinal adı ile Turkish English Dictionary Free uygulaması en kullanışlı İngilizce-Türkçe sözlük uygulamalarından birisidir. Sesli telaffuz özelliği ile de İngilizceyi en iyi şekilde öğrenmenizi sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve Üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 33.7 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 126
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Çeviri Uygulaması

Günümüzde bir yabancı dil bilgisine sahip olmak ve özellikle İngilizce bilmek hemen her alanda önemli bir avantaj sağlıyor. Temelde iyi bir İngilizce eğitimi almayan kişiler için ilerleyen yıllarda öğrenme süreci biraz daha sancılı oluyor. Ancak yanınızda iyi bir sözlük bulunması durumunda bilmediğiniz kelimeleri anlık olarak çevirerek sorunu bir nebze aşabilirsiniz. Bu amaçla Bravolol tarafından geliştirilen bu uygulama sahip olduğu çeviri arşivi ve sunduğu ücretsiz hizmet ile dikkat çekiyor.

Hızlı ve Güvenilir Çeviri

İOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad aygıtlarında kullanılabilen bu uygulama sayesinde İngilizce – Türkçe çeviriler artık sorun olmaktan çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve geniş bir kelime arşivine sahip olan uygulama ile çevirilerinizi çok daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İngilizce – Türkçe çeviri uygulamasını indirdiğinizde oldukça hoş ve kullanıcı dostu bir arayüz bizi karşılıyor. 200 binden fazla sözcük içeren ve anında arama özelliğine sahip olan bu uygulamada aynı zamanda geçmiş kayıtları da görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

İngilizce Türkçe Sözlük Ücretsiz İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.