Ingress – Android

Android cihazınızdaki bu oyunu gerçek dünya ile birleştirin ve istihbarat gücünüzü test edin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 24 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 22
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Gerçek Dünya İle Bağlantılı Strateji ve Gizemli Oyun

Ingress gizemli bir oyun, entrika ve rekabet için bir manzarayı gerçek dünyaya dönüştürüyor. Geleceğimiz tehlikede ve bir tarafı seçmek zorundasınız. Avrupa’da bilim adamlarından oluşan bir ekip tarafından gizemli bir enerji ortaya çıkarıldı. Bu gücün amacı ve kaynağı bilinmiyor. Fakat bazı araştırmacılar düşündüğümüz şekilde etkileyen bir güç olduğuna inanıyor.

Ya biz gücü kontrol edeceğiz yada güç bizi kontrol edecek. Bizi kutsayan bir güç olma ihtimali olan bu gücü kucaklamak için “Aydınlanmış” olanları arayın. Ingress uygulamasını yükleyin ve kişisel dünyanızı dönüştürün.

Unutmayın bu dünya bir oyundur. Android cihazınızı kullanarak gerçek dünyada dolaşın. Bu gizemli enerji kaynaklarını dokunmak ve keşfetmek için Ingress uygulamasını kurun. Mücadele dünya çapında. Android cihazınızdan bir istihbarat haritası kullanarak iletişim kurun, sonraki adımlarınızı planlayın ve dünya çapındaki oyuncuların ilerlemelerini izleyin.

Oyunda bir Niantic Projesi var. Ingress sadece bir oyun değil. http://www.google.com/+NianticProject ikilisinden oluşan bir araştırma kurulu şifreli ipuçlarını ve gizli kodları bekliyor. Hikaye her gün gelişiyor. Güçlü sırlar ve oyun teknolojisi kilitleri açmak için orada.

“Ingress” Fragman

“Ingress” Ekran Görüntüleri

Ingress-mobil1 Ingress-mobil2 Ingress-mobil3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ingress – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.