Instagram Fotoğraf ve Video Silme (Resimli Anlatım)

Instagram hesabınızdaki fotoğrafları yada videoları silmek mümkün. Eğer paylaştığınız video yada fotoğrafları silmeye karar verdiyseniz yapmanız gerekenleri öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Paylaşımlarını Silme

2010 yılından itibaren uygulama ve web sayfası ile hizmet vermeye başlayan Instagram, kullanıcıların fotoğrafları üzerinde düzenleme yapmasını, filtre kullanmasını ve diğer sosyal platformlar ile paylaşmasını sağlıyordu. Halen bazı mobil cihazlarda mümkün olmasa da artık pek çok aygıt ile Instagram’da fotoğraf dışında video da paylaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Fotoğraf ve Videoları Nasıl Silinir?

İlk olarak iOS işletim sistemine sahip aygıtlarda kullanılmaya başlanan Instagram, 2012 yılından itibaren Android cihazlarda da kullanılmaya başlanmıştı. Nisan 2012 itibariyle Facebook bünyesine katılan Instagram bugün çok daha gelişmiş özellikleri bir arada sunuyor. Instagram üzerinde paylaştığınız resim ya da videoları silmek istiyorsanız ilk olarak gönderinin altında yer alan *** simgesine tıklayın.

instagram fotoğraf ve video silme

Açılan ekranda silmek istediğiniz fotoğraf ya da videoya ilişkin birkaç seçenek olduğunu göreceksiniz. Bu seçenekler arasında sil butonuna tıkladığınızda ilgili paylaşım geri getirilmemek üzere silinecektir. Sildiğiniz fotoğraf ya da videoları telefonunuzda olmadığı sürece geri getiremeyeceğinizi unutmayın.

Not: iOS ve Windows Phone’da alta doğru üç nokta simgesine tıklamalısınız.

Instagram Uygulamalarını İndirin!

Instagram - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram - Android
Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram BETA - Windows Phone
Windows Phone İçin Instagram Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Instagram Fotoğraf ve Video Silme (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.