Instagram Gizlilik Ayarları, Hesap Gizleme

Instagram hesabınızda yayınladığınız fotoğrafları, videoları ve etiketleri herkes görsün istemiyorsanız gizlilik ayarlarını yapın. Ayrıca profilinizi de sadece takipçilerinize gösterin.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Gizlilik Ayarları

Instagram, diğer sosyal ağlara nazaran kullanıcıların daha fazla etkileşim içinde olduğu bir platformdur. Instagram üzerinde profilinizin gizli olmaması durumunda hem uygulama üzerinden hem de web tarayıcısı üzerinden profilinize ve dolayısıyla paylaştığınız medya dosyalarına rahatlıkla erişilebilir. Profiliniz gizlemek istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız aşağıda ki önerilere göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Gizlilik Ayarları Nasıl Yapılır?

Instagram kullanıcılar arası etkileşimin üst düzey olduğu sosyal paylaşım sitelerinden birisidir. Bu platformda bazı kullanıcılar fotoğraf ve videolarının diğer kişiler ve istemediği kullanıcılar tarafından görüntülenmesini istememektedir. Uygulamada sunulan Gizli Gönderiler özelliği ile paylaşımlarınızı yalnızca onaylanan kişilere gösterebilirsiniz.

instagram-takip-gizlilik-ayari

Instagram hesabınız üzerinde oturum açtıktan sonra Profil bölümüne tıklayın. Açılan ekranda Profili Düzenle butonuna tıkladıktan sonra Gizli Gönderiler / Photos are Private seçeneğini seçin ve işlemi tamamlayın. Bu işlemi yaptığınızda Instagram takipçi listenizde onaylı olarak eklenmeyen kullanıcılar fotoğraf ve videolara erişim sağlayamayacak, paylaşılan tüm içerikler ve profiliniz arama motorlarına kapatılacaktır. Ayrıca paylaşımlarda kullandığınız etiketleri yine yalnızca onayladığınız kullanıcılar görecektir.

Instagram Uygulamalarını İndirin!

Instagram - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram - Android
Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram BETA - Windows Phone
Windows Phone İçin Instagram Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Instagram Gizlilik Ayarları, Hesap Gizleme” İçin 6 Cevap

Instagram Gizlilik Ayarları, Hesap Gizleme İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.