Instagram Takipçi Artırma Yöntemleri

Instagram hesabınızı daha fazla kişinin takip etmesini sağlayarak daha geniş kitlelere ulaşmak istiyorsanız takipçi sayınızı nasıl artıracağınızı öğrenmelisiniz. İşte Instagram takipçi artırma yolları…

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Takipçi Artırma

İnternette Instagram takipçi artırma şeklinde kısa bir arama yaptığınızda ücretli ve ücretsiz pek çok yöntemin olduğunu görebilirsiniz. Genellikle son yıllarda sosyal ağlara yönelik hizmet sunan kişiler, belirli bir ücret karşılığında abone ya da takipçi sayısının artırılmasını sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Fakat bu hizmeti sunan her kişinin güvenli olmadığı gerçeği düşünülünce doğal yollardan takipçi artırmanın daha yararlı olacağını görüyoruz.

Instagram

Instagram Takipçileri Nasıl Artırılır?

Paylaşım yapmak: Öncelikle yapay şekilde elde edilmiş takipçiler yerine kendi paylaşımlarınızı kullanarak hedef kitlenizi artırabilirsiniz. Bu hem daha kalıcı takipçiler edinmenizi sağlayacak hem de daha iyi geri dönüşler alacaksınız.

Doğru açı: Öncelikle yaptığınız paylaşımları milyonlarca kişinin paylaştığını ve hemen hepsinin aynı olduğunu unutmayın. Bir fotoğraf çektiğinizde her zamanki açıyı kullanmak yerine yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Profesyonel olun: Eğer Photoshop vb programlara hakimseniz, paylaşımlarınıza renk katabilir, farklı efektler ekleyebilir ve insanların ilgisini çekebilirsiniz.

Takip edin: Diğer paylaşım yapan kişileri takip etmek yalnızca geri dönüş almanıza yarayacaktır.

Aktif olun: Aktifliğinizi konuşturmak, mizahi bir yaklaşım sergilemek sempati toplayabilir.

Etiketler (hashtag) kullanın: Yine paylaşımlarınızda tercih ettiğiniz hashtag yani etiketleri gözden geçirerek daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Instagram Uygulamalarını İndirin!

Instagram - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram - Android
Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram BETA - Windows Phone
Windows Phone İçin Instagram Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Instagram Takipçi Artırma Yöntemleri” İçin Bir Cevap

Instagram Takipçi Artırma Yöntemleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.