Instagram Uygulama Kaldırma (Resimli Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Uygulama Kaldırma

Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal platformlarda hem takipçi – abone sayısını artırmak hem de daha fazla kişiye ulaşmak için çeşitli uygulamalar kullanıyoruz. Bu uygulamaların bir kısmı yalnızca izin verilen ölçüde reklam paylaşımı yaparken bir kısmı hem sizi hem de arkadaş kitlenizi doğrudan hedef alarak rahatsız edici bildirimler gönderebiliyor. Aşağıda Instagram’da uygulama kaldırma yöntemi hakkında bilgiler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Uygulama Nasıl Kaldırılır?

Öncelikle web tarayıcısı üzerinde Instagram’a giriş yaparak oturum açın ve ardından şu bağlantıya tıklayın. Bağlantıyı açtığınızda “Instagram hesabında hiçbir uygulamaya izin vermedin” şeklinde bir uyarı ile karşılaşmanız durumunda hesabınıza ekli bir uygulama olmadığı anlamına gelir. Ancak aşağıda yer alan fotoğrafta ki gibi bir görüntü ile karşılaşırsanız uygulama erişim iznini sonlandırmanız gerekecektir.

instagram uygulama kaldırma

İkinci yöntemde ise Instagram üzerinde erişim izni verilen bir uygulama bulamamanız durumunda Chrome, Firefox veya Internet Explorer tarayıcınız üzerinde Eklenti – Uygulama bölümüne göz atmanız gerekebilir. Web üzerinde oturum açtığınız Instagram hesabınıza doğrudan ya da mobil kaynaklı spam mesajlar atılıyor olabilir. Burada bilmediğiniz ya da dikkatinizi çeken bir uygulama görmeniz durumunda kaldırmanız yararlı olacaktır.

Instagram Uygulamalarını İndirin!

Instagram - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram - Android
Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram BETA - Windows Phone
Windows Phone İçin Instagram Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Instagram Uygulama Kaldırma (Resimli Anlatım) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.