Instagram Video İndirme Yöntemleri

Instagram videolarını bilgisayardan, internet tarayıcısı üzerinden, Android cihazlardan ve iOS cihazlardan nasıl indireceğinizi anlatıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Video İndirme

Başlangıçta yalnızca dijital ortamda yüklenen fotoğrafların özelleştirilmesine izin veren Instagram, bir süredir 15 saniyelik videolar yüklemenize imkan tanıyor. Henüz tüm aygıtlarda video yükleme imkanı olmasa da pek çok model destekleniyor. Yükleyeceğiniz 15 saniyelik videolar ile özel anlarınızı paylaşabilir daha renkli görüntüler sunabilirsiniz. Ancak beğendiğiniz videoları indirmek istiyorsanız bu işlemi basit birkaç adımda yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Instagram’da Video Nasıl İndirilir?

Web tarayıcınız aracılığıyla beğendiğiniz Instagram videolarını indirmek istediğinizde bazı aracı indirme sitelerini kullanabilirsiniz. Örneğin Torch Web Browser aracılığıyla yine beğendiğiniz videoları indirmeniz mümkündür.

instagram video indirme

Instagram videolarını Android telefonunuza indirmek istiyorsanız Play Store’da bulunan InstaSave isimli uygulamayı yükleyin ve Pro versiyonunu kullanarak indirme işlemini yapın. Normal versiyon üzerinde yalnızca fotoğraf indirme imkanı sunulurken Pro versiyonda video indirme ve reklamsız sunum gibi imkanlar tanınıyor.

InstaSave - Instagram Save - Android
Android İçin İnstagram Fotoğraflarını Yedekleme Uygulaması

InstaSave - Instagram Save-a1

iOS üzerinde Instagram videolarını indirmek için App Store’da bulunan Video Downloader Pro – iBolt Free Video Downloader isimli uygulamayı kullanarak hem Instagram hem de diğer video sitelerinde ki medya dosyalarını indirebilirsiniz.

Instagram Uygulamalarını İndirin!

Instagram - iOS
iPhone, iPad ve iPod touch İçin Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram - Android
Fotoğraf Düzenleme ve Paylaşma Uygulaması
Instagram BETA - Windows Phone
Windows Phone İçin Instagram Uygulaması
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Instagram Video İndirme Yöntemleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.